CDRR127NP-6R8NC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRR127NP-6R8NC
  • Производитель
    Sumida Corporation
  • Описание
    Sumida Corporation CDRR127NP-6R8NC Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Inductance: 6.8 uH Maximum DC Current: 7.2 A Maximum DC Resistance: 13.1 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Length: 12.5 mm Case Width: 12.5 mm Case Height: 7.5 mm Brand: Sumida Product: SMD Power Inductors Factory Pack Quantity: 400 Test Frequency: 100 kHz Type: Shielded Fixed Power Inductors